Výroba razítek

Vážení zákazníci,

jsme přímí výrobci razítek. To znamená, že vyrabíme polymery (gumu, otisk) na špičkovém laserovém zařízení, který zaručí jak maximální přesnost a kvalitu otisku, tak i rychlost výroby zakázky. Strojky razítek nám dodávají osvědčené společnosti TRODAT a Shiny, které jsou světovým lídrem v oboru. Díky tomuto poměru sil vám můžeme poskytnout perfektní servis a výhodnou cenu.

Při objednávkách razítek upřednostňujeme osobní přístup proto nás prosím kontaktujte telefonicky  nebo emailem Rádi Vás také osobně obsloužíme v naší prodejně na ulici Palackého 1 v Přerově.
!Expres výroba na počkání!
Při větších zakázkách, kdy je nutná výměna většího počtu polymerů, razítek přijedeme přímo k vám. Odborně poradíme, doporučíme optimální řešení a dodáme požadované typy razítek a příslušenství.

Razítka | Express výroba razítek | Dodání po celé ČR
Objednaná razítka k vám doručíme zpravidla do druhého pracovního dne po celé ČR při schválení objednávky do 13:00 hod. Nabízíme nízké ceny dopravy balíku od 56,-Kč (46,- Kč bez DPH). Pokud chcete mít 100% garanci doručení do druhého pracovního dne využijte službu EMS. Při objednávce nad 1 500,-Kč (1 240,- Kč bez DPH) je doprava ZDARMA. Máme široký sortiment razítek skladem ihned k odeslání,Trodat,Shiny,dřevěné.