• NEJLEPŠÍ JE

  ORIGINÁL

  Originální tonery z oficiálních distribucí výrobců, zaručují 100% kvalitu tisku a bezproblémový provoz.

 • ÚSPORNÁ VARIANTA

  KOMPATIBILNÍ

  Náš tip - cenově výhodné a kvalitní kompatibilní náplně do tiskáren všech značek .

 • POZÁRUČNÍ

  VÝKUP

  Pozáruční výkup originálních tonerů pro kopírky, tiskárny a faxy všech značek. Rychlá platba a vyzvednutí zboží.

777 203 193

ORIGINÁLNÍ TONERY

U originálních tonerů se ve většině případů můžete spolehnout na bezproblémovou aplikaci, plynulý provoz, očekávanou kvalitu tisku a stálobarevnost. Tu oceníte při archivaci dokumentů. Například při rozlišovací schopnosti 2.400 dpi bývá stálobarevnost až 80 let. A právě proto se kvalita originálních tonerových kazet promítá do vyšší pořizovací ceny. Originální náplně do tiskáren lze pořídit i o 100% dráž než neoriginální tonery. Zato si ovšem pořizujete spolehlivou kvalitu a snadno recyklovatelné produkty produkující méně odpadu.

KOMPATIBILNÍ TONERY

Kompatibilní tonery mají výrazně nižší cenu, protože nejsou z dílny výrobce tiskárny. V naší nabídce najdete pouze tonery od ověřených výrobců, na jejichž kvalitu se můžete spolehnout. Mají srovnatelnou kvalitu i kapacitu jako originál. Nabízíme kompatibilní tonery pro všechny známé výrobce tiskáren.

POZÁRUČNÍ VÝKUP TONERŮ

Naše společnost se specializuje na odkup spotřebního materiálu pro kopírky a tiskárny všech značek (pouze originál). Potřebujete prodat své přebytečné zásoby ( zboži po záruce) potom nabízíme následující:

• konkurence schopné ceny
• rychlá platba a vyzvednutí zboží

Pokud byste se chtěli zbavit zásob které máte, pošlete nám prosím seznam s uvedením čísla toneru a množství výrobků. Nabídneme Vám ty nejlepší ceny.

DOTAZ - COPY CENTRUM

RYCHLÝ DOTAZ NA TEL.:

777 203 193