• FIREMNÍ reklamní

  trička

  jsou nejžádanější produkt z naší nabídky. Pro firemní zákazníky poskytujeme objemové slevy. Možnost zapůjčení vzorků. Osobní přístup.

 • MULTIFUNKČNÍ ŠÁTKY A

  KŠILTOVKY

  Kšiltovky coFEE. U nás více než 52 modelů ve 310 barevných kombinací. Klasické baseballové kšiltovky, snapbacky, flexfit čepice, kšiltovky ve stylu trucker, military a army.

 • vlastní motiv

  potisk

  Přímý tisk na tričko. Realizace od 1 kusu.
  Skvělé pro narozeninové párty, firemní večírky ....

 • REKLAMNÍ

  POTISK

  Potisky umíme takřka jakýkoliv a bez omezení - vždy najdeme způsob jako dostat vaše logo na váš reklamní textil.

777 203 193

FIREMNÍ REKLAMNÍ
TRIČKA

Exkluzivní řada MALFINI Premium® oslní svou kvalitou a precizním provedením. Ušlechtilé materiály, propracované detaily a inspirace světovými trendy se zhmotňují do produktů, které nadchnou i ty nejnáročnější zákazníky. Kolekce MALFINI Premium® zdůrazní sebevědomí a eleganci, projeví sounáležitost s firmou nebo klubem a propojí srdce nositele se značkou

S kolekcí Piccolio® je tak snadné potěšit něčím novým. Bohatý výběr produktů za příznivou cenu, veselé barvy a jednoduché zpracování vybízí k těm nejbláznivějším potiskům, které na sebe strhnou pozornost. Festivaly, teambuildingy, velké akce, Piccolio je zkrátka všude, kde to žije.

REKLAMNÍ
POTISK

Potisky umíme takřka jakékoliv a bez omezení – vždy najdeme způsob jako dostat vaše logo na pracovní oděvy.  Trička s logem firmy jsou dnes standardem a nutností pro firemní identitu. Trička Vám pomůžeme vybrat, zajistíme vzorky, navrhneme potisk. Kompletní dodávka i s dopravou.

MRKNĚTE
SE NA TO

ŠIROKÝ
VÝBĚR 1000+

Exkluzivní řada MALFINI Premium® oslní svou kvalitou a precizním provedením. Bohatý výběr za příznivou cenu, veselé barvy a jednoduché zpracování vybízí k těm nejbláznivějším potiskům, které na sebe strhnou pozornost. Festivaly, teambuildingy, velké akce, zkrátka všude, kde to žije.

VLASTNÍ
MOTIV NA POTISK

Přímý tisk na tričko s vlasním motivem. Realizace od 1 kusu. Skvělé pro narozeninové párty, firemní večírky ….

KŠILTOVKY

Kšiltovky coFEE. U nás více než 52 modelů ve 310 barevných kombinací. Klasické baseballové kšiltovky, snapbacky, flexfit čepice, velmi oblíbené kšiltovky stylu trucker, military a army či do módy se opět vracející kšilty. Kšiltovky v kombinaci s použitím vašeho loga se stanou silným a unikátním reklamním produktem.

MULTIFUNKČNÍ
ŠÁTKY

Stylovým a moderním reklamním předmětem jsou multifunkční šátky s vlastním potiskem. Reklamní multifunkční šátky si zamilujete pro jeho variabilní využití, ať už jako čelenku, šátek nebo kuklu. Ochrání vás před zimou, prachem i větrem. Jsou tak ideálním dárkem pro cyklisty, sportovce nebo pro nadšence pěší turistiky. Nezapomněli jsme ani na vaše psí miláčky, i jim můžete pořídit multifunkční šátek s vlastním potiskem.

SPORTOVNÍ TEXTIL

MODERNÍ MATERIÁLY
Sportovní oblečení s potiskem je skvělým dárkem pro obchodní partnery, zaměstnance i náročné zákazníky.  Jsou tak ideálním dárkem pro cyklisty, sportovce nebo pro nadšence pěší turistiky.

SPORTOVNÍ TEXTIL

MODERNÍ MATERIÁLY

Sportovní oblečení s potiskem je skvělým dárkem pro obchodní partnery, zaměstnance i náročné zákazníky. Jsou tak ideálním dárkem pro cyklisty, sportovce nebo pro nadšence pěší turistiky.
copycentrumlogo21
image-02

TECHNOLOGIE POTISKU

DOTAZ - REKLAMNÍ TEXTIL

reklamní textil - sportovní textil - pracovní textil