• EXPRES VÝROBA

  RAZÍTKA

  Pošlete data e-mailem, nebo zavolejte a my vám ho vyrobíme. Vy si už jenom vyzvednete hotové razítko.

 • KLASICKÁ

  DŘEVĚNÁ

  Dřevěná razítka jsou i nyní v moderních provozech nenahraditelná v poměru cena - výkon. Rozměry na míru.

 • MODERNÍ - PRAKTICKÉ

  ELEKTRONICKÉ

  Přeneste otisky kam potřebujete. Barevně. Vše zvládnete sami.
  Během pár sekund. Na jednu náplň dokážete vytvořit až 5000 otisků. Otisk pouze za 19 haléřů!

Při objednávání razítek upřednostňujeme osobní přístup, proto nás prosím kdykoliv kontaktujte, rádi vám pomůžeme s výběrem a doporučením vhodného typu.

Dodáváme razítka Shiny,Trodat, Colop po celé ČR.

SHINY

V současné době patří SHINY mezi předního producenta sortimentu razítek. Zastoupení má v 75 zemích a prodává své zboží do 108 zemí světa. V rámci zkvalitnění všech pochodů ve firmě byla společnost
v roce 2001 certifikována dle norem ČSN EN ISO 9001:2000. Držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2009 je také generální distributor značky SHINY pro ČR a SR – společnost SEMPER CORPORATION, s.r.o.

TRODAT

Kompletní sortiment razítek TRODAT:
textová i datová, PROFESSIONAL do kanceláře, PRINTY a MOBILE PRINTY na cesty, elegantní tužky i plnicí pera s razítkem GOLDRING, IMPRINT-LOGO pro velké zakázky…

COLOP

Firma COLOP CZ s. r. o. byla založena v roce 1993 pod obchodním názvem STEMPEL spol. s r. o. Ke změně názvu došlo v červnu roku 2005. Zakladatelem byla společnost COLOP Stempelerzeugung Skopek, GmbH u Co.KG, jeden z nejvýznamnějších producentů samobarvicích a páskových razítek na světě, se sídlem ve Welsu v Rakousku. Sídlem firmy COLOP CZ je obec Borovany ležící 20 km jihovýchodně od Českých Budějovic

DŘEVĚNÁ

Dřevěné razítko se může zdát pro dnešní dobu již poněkud překonané. Ale i nyní jsou
moderní provozy, kde je stále nenahraditelným pomocníkem a v poměru
cena – výkon – praktičnost je pořád na prvním místě.

RELIÉFNÍ

Pokud existuje opravdu dobrá ochrana dokumentů před kopírováním a falšováním, pak je to reliéfní otisk. Nelze jej jednoduše kopírovat ani skenovat. Díky technicky náročné výrobě raznic pro trojrozměrný otisk, většinou laserem, je také riziko zfalšování duplikátu reliéfního razítka velmi malé.

PAGINOVACÍ

Při práci v kanceláři, ve skladu a všude tam, kde je potřeba přesná evidence, se uplatní paginovací razítka. Jsou to robustní číslovací zařízení, která tištěné číslo nebo znak automaticky mění po předem nastaveném počtu otisků. Ideální nástroj pro průběžné číslování.
Dodáváme také několik typů elektronických razítek REINER pro automatické číslování, otisk data, času… 

BOHATÝ VÝBĚR
RAZÍTEK

Díky širokému portfoliu dodavatelů jsme schopni pokrýt většinu požadavků našich zákazníků. Od kancelářských razítek, přes speciální barvy až po velkoplošné provedení.

SPECIÁLNÍ
BARVY

Speciální typy razítek a zejména razítkových barev. jsou vhodné například do nemocničních provozů k označování prádla. Také do technických provozů k označování výrobků s různými druhy materiálů.

VELKOOBJEMOVÉ ZAKÁZKY PRO:

školy - nemocnice - úřady - firmy - instituce - jednotlivce ...

na větší zakázky poskytujeme množstevní slevy

608 720 245

ELEKTRONICKÉ RAZÍTKO

Mobilní. Flexibilní. Váš.

COLOP e-mark je nový nástroj na tisknutí. Potisknete jakýkoliv text, obrázek, logo, sdělení, čárový kód atd. Zkrátka vše, co potřebujete. Během pár sekund.Díky tomu, že každý otisk stojí pouze 19 haléřů, ušetříte!

Marketingový nástroj. Posune vás.

Vaše značka půjde konečně vidět všude. Letáky, obálky, tašky, krabice, stuhy, dokumenty, kalendáře a další materiály budou vidět s vašim logem. V kanceláří je také ideálním společníkem. potiskne levně a jednoduše. Užijete ho i  na různých akcích a při každém kontaktu se zákazníkem. 

Ocenění Red Dot pro COLOP e-mark®!

COLOP e-mark obdržel ocenění v největší světové designové soutěži – prestižní Red Dot Award 2019. E-mark získal čestné uznání v kategorii Product Design, které náleží produktům s mimořádnou mírou inovace, funkčnosti, trvanlivosti a ergonomiky. e-mark uspěl v konkurenci 5,500 přihlášených produktů od designéru z 55 zemí světa.

OSOBNÍ RAZÍTKO

Malé razítko, které udělá velký dojem. Vždy s vámi. V kanceláři, na cestách. A nebo třeba na poště. Vymysleli jsme to za vás. Kapesní razítko je malé, chytré a udrží se všude.

DOTAZ - COPY CENTRUM

RYCHLÝ DOTAZ NA TEL.:

608 720 245