• TOP KVALITA

  KOPÍROVÁNÍ

  Śpičkové technologie barevné věrnosti zachování barev při kopírování.

 • profesionální

  SKENOVÁNÍ

  Skenování technických výkresů, dokumentací, stavebních plánů atd.
  Profesionální skenování na velkoformátovém skeneru 914 mm.

 • TISK Z FLASH DISKU

  FLASH

  Vaše soubory můžete přinést na FLASH disku, nebo zaslat na email. Zakázku zpracujeme a odešleme, nebo si pro ni přijdete do prodejny.

 • KVALITA - RYCHLOST

  VIZITKY

  Tiskneme v nejvyšší kvalitě na papír 300g + (karton). Speciální úpravy - lak, zlacení, embos. Bohatý výběr grafických papírů.

Standardně tiskneme a kopírujeme černobíle a barevně do formátu A3 (420x297mm). U tisku a kopírování větších formátů A2, A1, A0 je termín dodání do 24h, dle náročnosti zakázky.

další služby:

SKENOVÁNÍ DOKUMENTŮ

Technické výkresy, knížky, stavební plány, certifikáty, dokumenty, smlouvy atd.

Naskenujeme vám barevně nebo černobíle cokoliv, co se vejde do formátu A0+. Naskenovaná data vám uložíme na dodaný nosič ve formátu, který budete chtít, nebo vám je vypálíme na CD či DVD. Pokud ale chcete naskenované obrázky nebo dokumenty také hned vytisknout, žádný problém! Naše stroje umí obojí zároveň.

 • Skenování do formátu 1000 × 18000 mm v max. rozlišení do 600 dpi. Skenování do formátu Pdf, Jpg. Uložení na USB.
 • Skenování textů, dokumentace, fotografií
 • Uložení dokumentů na USB, CD, DVD, atd.
TISK Z FLASH DISKU
nebo DATA ZASLANÁ EMAILEM

Data na tisk je možné poslat emailem na abs@razitkalevne.cz nebo si přinést na Flash disku přímo na provozovnu .

Jsme připraveni vytisknout vaše zakázky jednostranně i oboustranně na papíry A4 nebo A3 s různou gramáží. I když je dokument či soubor, který k nám přinesete nebo jednoduše pošlete přes internet, trochu rozsáhlejší, nemusíte si dělat zbytečnou starost s časem.

Tisková data, můžete poslat na náš e-mail. Více souborů lze archivovat do souborů .rar, .zip. Při větším objemu dat nad 15 MB  využijte nejlépe služeb stránek  www.uschovna.cz nebo www.leteckaposta.cz Můžete data doručit i osobně na jednu z našich provozoven, kde se vám budeme věnovat.

LAMINACE ZA TEPLA

Ochrana dokumentů – osvědčení, živnostenské listy, jídelní lístky, ceníky, fotografie, průkazy, vizitky, jmenovky a další.

Kapsová laminace slouží pro ochranu dokumentů proti působení vlhkosti. Jde o oboustrannou laminaci za tepla. Laminovací kapsa je vždy o trochu vetší než dokument, čímž na kraji vznikne přesah lamina, takže vlhkost se nemůže dostat k dokumentu ani hranou. Toto neplatí, pokud zalaminovaný výtisk rozstřihnete na menší kusy. Laminovací kapsy používáme od 80 do 250 mic.  Laminujeme od malých kartiček až po velikost A3. Laminuje formáty A7, A6, A5, A4, A3
Pro laminování používáme lesklou nebo matnou folií
Gramáže lamina 80mic – 250mic

LAMINACE ZA STUDENA

Technické výkresy, knížky, stavební plány, certifikáty, dokumenty, smlouvy atd.

Jednostranná nebo oboustranná laminace, např. mapy nebo výkresy, v „jakémkoliv rozměru“. Zabraňuje opotřebení a zvyšuje odolnost zalaminovaného dokumentu. Laminace může být lesklá a matná.

VELKOOBJEMOVÉ ZAKÁZKY PRO:

školy - nemocnice - úřady - firmy - instituce - jednotlivce ...

na větší zakázky poskytujeme množstevní slevy

608 720 245

KOPÍROVÁNÍ

Kopírujeme na profesionálních strojích, které mají dokonalé barevné výstupy. Používají velký rozsah gramáží a struktur papíru.

Špičkové podání tiskových barev

KOPÍROVÁNÍ

Skvělá spolupráce

Díky využití služeb Copy centra na Palackého 1 jsme ušetřili spoustu času. Přineslo nám to obrovskou výhodu a mohli jsme se efektivně zaměřit na další důležité projekty. A navíc nám hotovou zakázku dovezli přímo k nám.

Jana Malá
manager

DOTAZ - COPY CENTRUM

RYCHLÝ DOTAZ NA TEL.: