DIPLOMOVÉ PRÁCE

Tvrdé desky

Kroužková vazba

Drátěná vazba

Fóliové desky

Tiskneme a vážeme všechny druhy školních závěrečných prací s vazbou do pevných desek: diplomové práce, bakalářské práce, disertační práce, absolventské a další závěrečné práce.  Veškeré informace a cenové nabídky vám rádi předvedeme na adrese provozovny: Palackého 1, Přerov nebo emailem: abs@razitkalevne.cz, případně telefonicky: +420 608 720 245.

  • Online příjem zakázek pro celou ČR – nemusíte na pobočku
  • Výrobu desek můžete, ale nemusíte zadávat s předstihem
  • Po domluvě možnost expresního zpracování do 24 hodin
  • Doručení do Zásilkovny nebo kurýrem
PŘEVOD TEXTU DO PDF

Pro převod do souboru PDF můžete použít tento odkaz.

Tvrdé desky s digitální ražbou

Díky digitální ražbě nejsme limitovaní fontem, lze použít téměř jakýkoli, který se Vám líbí. Barvu fólie pro digitální ražbu si můžete vybrat: zlatá, stříbrná, modrá, červená a zelená. U prací nad 80 listů je možné potisknout i hřbet. Tímto typem vazby můžeme svázat 5 až 340 listů standardního papíru (80 g/m2).

Kroužková vazba

Plastový hřbet s fólií zepředu i zezadu. Takto většinou vážeme dokumenty pro Vaši vlastní potřebu – prezentace, seminární práce nebo třeba rodokmen Vaší rodiny.

Drátěná vazba

Klasická drátěná kalendářová vazba, ale bez háčku na zavěšení. Zepředu i zezadu je práce krytá fólií. Takto Vám svážeme maximálně 100 listů.

Průhledné měkké desky s pevným hřbetem, které mají viditelnou první stranu.

Barvy hřbetů si můžete vybrat – černá, tmavě modrá, azurová, zelená, bordó a bílá.
U prací s rozsahem nad 80 listů Vám potiskneme i hřbet. Vybrat si můžete z barev zlatá, stříbrná, modrá, zelená, červená.

PRECIZNÍ PROVEDENÍ

Naše vazby a tisk splňují požadavky všech škol

Vážeme a tiskneme diplomové, bakalářské, absolventské, disertační, habilitační, závěrečné, maturitní a jakékoliv jiné práce dle Vašich požadavků.
copycentrumlogo21-01
Best Quality Products

DÁRKOVÝ POUKAZ NA DIPLOMKU

Motivujte svého studenta dárkovým poukazem na výrobu diplomové práce. Věnujte mu tento poukaz v naději, že si tím bude připomínat důležitost studia a ocení vaši podporu.

DOTAZ - COPY CENTRUM

RYCHLÝ DOTAZ NA TEL.:

608 720 245